MU Group |Fudbalski tim MU osvojio je Kup visoke tehnologije

12

U 15:00 8. januara, na fudbalskom igralištu Binjiang Shuiyun Park održano je finale High-tech Cup-a u malom fudbalu, gdje je MU Group igrala protiv veterana, žestokog neprijatelja Huali Hydraulic.
Kupajući se u toplom suncu zime, sportisti galopiraju teren sa fudbalom u prstima skačući i kotrljajući se.Kakva vruća scena! U roku od samo 5 minuta od otvaranja, MU Grupa je iskoristila slobodan udarac prednjeg polja za probijanje prvog gola;Iskoristivši priliku, igrač 86 je u prvih 35 minuta oštrim udarcem iz uske povisio 2-0.
Iskoristivši svaku priliku za brejk, drugu stranu ne treba nadmašiti, dovodeći do 2-1 tek na početku drugog poluvremena;U 54 minuta, igrač 86 je iskoristio priliku udarcem da postigne dva gola, a rezultat je povećan na 3-1;Drugi tim je sustigao i rezultat je odmah bio 3-2.Promena rezultata nije testirala samo fizičku snagu svakog igrača, već je testirala i psihologiju svih, što je bilo takmičenje takmičarskog duha.Međutim, nastavili smo da održavamo prednost u rezultatu kroz pravovremenu promenu i saradnju u vezi.
3 4

Nakon što je sudija svirao poslednji zvižduk, MU Grupa je konačno razbila magiju drugoplasiranog.Deset godina brušenja mača, konačno stvaramo istoriju!Današnji park je svjedočio slavi MU, a današnji fudbalski stadion pripada ljudima MU!
Prije toga, nakon četiri kola žestoke konkurencije u grupnoj fazi, fudbaleri MU nisu se predali ni pedlja u polufinalu i na samom početku postigli su prvi;Nakon izjednačenja 1:1, meč se konačno preselio u neviđenih 8 rundi izvođenja jedanaesteraca, tesno savladavši suprotnu stranu sa 7-6 u finalu.
5
Fudbalski tim MU osnovan je 2004. godine, a fudbalski savez je osnovan 2012. Sa više od 20 članova, grupa već dugi niz godina učestvuje u ligi koju sponzorira Ningbo Football Association.Utakmice su divne i napreduje se iz godine u godinu, a osvojio je treće mjesto High-tech kupa, treće i drugo mjesto Happy Cupa.
I ove godine se poklapa sa 20. godišnjicom MU Grupe.Prvenstvo nije samo najbolja počast 20. godišnjici, već i poticaj za „100 dana napornog rada“.Pobjeda će kasniti, ali nikad izostati.Ljudi koji se bore sa MU uvijek će trčati na put da pobijede!
MU Grupa je oduvijek pridavala veliku važnost sportskoj kulturi i zdravlju kolega, zagovarajući „MU u sportu“.Pored fudbalskog kluba, osnovali smo i košarkaški klub, badminton klub, frizbi klub, plesni klub, trkački klub itd., stvarajući dobre uslove da kolege „žive preko 102 godine” uz adekvatnu garanciju finansiranja i zdrav organizacioni sistem.